ZWROT TOWARU? TO PROSTE

Na dokonanie zwrotu (odstąpienie od umowy) masz 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Pamiętaj, że zgodnie z prawem odpowiadasz za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz nas poinformować o swojej decyzji  w drodze jednoznacznego oświadczenia:

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected],
  • pisemnie na adres: ALTATERM Aleksandra Góra, Gołkowice Dolne 182, 33-388 Gołkowice Dolne.

Termin zwrotu płatności może wynieść do 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od zawartej z nami umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposób płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji. Jeżeli w pierwotnej transakcji wybrałeś sposób płatności "gotówka przy odbiorze", zwrotu płatności dokonamy na wskazany na formularzu numer rachunku bankowego.

JAK DOKONAĆ ZWROTU?

Skorzystaj z formularza zwrotu online lub z papierowego formularza, który znajdziesz w przesyłce. Możesz także pobrać i wydrukować formularz zwrotu dostępny pod tym linkiem.

Starannie spakuj zwracany towar, dołącz dowód zakupu (paragon, faktura) i wypełniony formularz zwrotu.

Uwaga! Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi być w stanie niezmienionym, tj. musi być kompletny, nie uszkodzony i posiadać oryginalne etykiety. Powinien zostać należycie zabezpieczony do transportu. Nie spełnienie powyższych warunków może być podstawą do nieuznania zwrotu.

Zabezpieczoną przesyłkę wyślij na adres:

AltaTerm Aleksandra Góra

33-388 Gołkowice Dolne 182

Towar odsyłasz na swój koszt, nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem oraz do paczkomatów!

Newsletter