Wszystkich wymagających myśliwych i wędkarzy, a szczególnie wędkarzy spinningistów i brodzących w wodzie muszkarzy, powinien bardzo zainteresować zestaw bielizny termoaktywnej Modal. Bielizna ta jest wykonanej na bazie naturalnej tkaniny – zawierającej 70% włókien celulozowych z drewna bukowego. Jest to zestaw bielizny do aktywności całorocznej lecz nie na ekstremalnie niskie temperatury.

Uzyskiwany komfort cieplny i przepuszczalność  powietrza pozwala zakładać tego typu bieliznę do woderów i spodniobutów brodzących w wodzie. Dzięki ubraniu tej bielizny nie będziecie narażeni na szybkie wychładzanie organizmu w nurtach górskiej rzeki, a stojąc w jeziorze szybko docenicie walory przepuszczalności powietrznej bielizny. Zaletą materiałów użytych w bieliźnie i bluzach MODAL jest uzyskanie wysokich właściwości wytrzymałościowych. Tkaniny dzięki gładkiej powierzchni włókien są bardziej wytrzymałe na niszczenie struktury dzianiny podczas prania. Włókna pozostają miękkie, elastyczne, z jedwabnym połyskiem nawet po wielokrotnym praniu.

Wyjście na polowanie lub połowy ryb późną jesienią, lub ustępującą zimą wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Zmienność pogody i uciążliwe wiatry to powód by wybrać odpowiednią bieliznę, duże wahania temperaturowe dobowe, szczególnie na początku dnia czy nocy wymagają dobrego zabezpieczenia termicznego na całą planowaną wyprawę.

Newsletter