Współpracujemy z doświadczonymi i sprawdzonymi producentami odzieży i bielizny termoaktywnej. 

1. Pierwszy z nich to firma RUTEX TRADE, słowacki producent odzieży termoaktywnej i sportowej, który od 1991 działa z sukcesem na rynku słowackim i czeskim. Celem firmy jest szeroko zakrojona produkcja własna materiałów i wykorzystanie wieloletniego doświadczenia w branży tekstylnej do konkurowania na rynku.

 RUTEX TRADE jest  postrzegany jako wysoce stabilna firma tekstylna, produkująca odzież rekreacyjną, fitness, a także odzież termoaktywną, która na rynku słowackim i czeskim jest sprzedawana pod marką TERMOVEL:

 Posiada bardzo dobre referencje od indywidualnych klientów, a także od profesjonalistów, takich jak sportowcy, ratownicy, wspinacze itp. Od 2005 r. RUTEX jest posiadaczem certyfikatu ISO 9001, który gwarantuje stabilność i wysoką jakość wytworzonych produktów. Nasza firma posiada wyłączność na sprzedaż produktów marki TERMOVEL na rynku polskim.2. Na stronie sklepu essere.pl oferujemy również produkty cenionego, polskiego producenta odzieży termoaktywnej firmy Rough Radical:

logo2.png

jednego z  czołowych producentów odzieży termoaktywnej w kraju i w Europie. Oferowane przez firmę Radical produkty wyprodukowane zostały z najnowocześniejszych tkanin i dzianin termoaktywnych przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego.3. Współpracujemy również z firmą "ULTREK" producentem odzieży sportowej z dzianiny POLARTEC®, która działa na rynku od 1992 roku. Oferta odzieży z logo ULTREK to połączenie wiedzy, umiejętności i dużego doświadczenia firmy. Bluzy polarowe wykonane przez Ultrek cechuję się rzetelnym wykonaniem, dużą funkcjonalnością, wytrzymałością i modnym krojem.4. Cieszymy się także ze współpracy z następnym polskim producentem firmą BRUBECK.

Marka Brubeck to lider na rynku odzieży i bielizny termoaktywnej w Polsce. Od 2005 roku marka projektuje i produkuje z sukcesm bieliznę termoaktywną oraz bielizną termiczną najwyższej jakości. W ofercie marki Brubeck znajdziemy bieliznę i odzież na każdą porę roku oraz do każdej aktywności. Produkty tej firmy to połącznie wysokiej jakości, z funkcjonalnością oraz modnym wyglądem.

Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą towarów marki Brubeck- Certfikat numer 0578.

Newsletter