Sklep internetowy www.essere.pl

należy do firmy AltaTrem Aleksandra Góra


Firma AltaTerm powstała w 2018 roku i specjalizuje się głównie w sprzedaży odzieży i bielizny termoaktywnej dla myśliwych, wędkarzy oraz osób aktywnie spędzających czas.

Nasz sklep polecamy wszystkim myśliwym oraz osobom związanym z łowiectwem, wędkarzom oraz osobom które cenią sobie chwile spędzone na łonie natury.

Myślistwo i wędkarstwo to pasje łączące w sobie zamiłowanie do przyrody oraz kultywowanie zwyczajów i tradycji. Prawdziwi pasjonaci wiedzą, jak wiele pięknych przeżyć możne dostarczyć taka forma aktywności. Wiedzą również jak należy przygotować się do tego typu aktywności – kompletując odpowiednią odzież, która gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. W zależności od pory roku oraz warunków pogodowych wymagane są inne właściwości odzieży. Podstawowymi cechami takiego ubioru jest: wytrzymałość i wygoda.

Nieodzownym elementem dobrze skompletowanej odzieży myśliwskiej, wędkarskiej czy sportowej jest odzież termoaktywna. Jest to rodzaj odzieży produkowany z dzianin naturalnych, syntetycznych, która chroni przed wyziębieniem lub przegrzaniem organizmu, utrzymuje idealną termikę ciała, co podczas zmiennych warunków pogodowych jest bardzo ważne. Chcielibyśmy Państwu pomóc w doborze odpowiedniej bielizyny termoaktywnej.

W sklepie Essere pragniemy zaprezentować Państwu produkty cenionej marki Termovel, polskiego producenta odzieży termoaktywnej Rough Radical oraz firmy "Ultrek" producenta odzieży z dzianin polarowych. Chcielibyśmy, aby nasze produkty jeszcze bardziej uprzyjemniły Państwa hobby i sprawiły, że zmienne warunki pogodowe nie będą przeszkodą w aktywnym wypoczynku.

Mamy nadzieję, że w ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo interesujące dla siebie produkty. Zapewniamy, iż dołożymy wszelkich starań abyście Państwo mogli jak najszybciej cieszyć się swoją nowonabytą bielizną lub odzieżą.

 

Życzymy udanych zakupów


Dane firmy:

AltaTerm Aleksandra Góra

33-388 Gołkowice Dolne 182

NIP: 7342512540,

Regon: 120106949

tel: +48 507 512 471

Konto bankowe:

Bank Pekao S.A. O/Nowy Sącz

Nr rachunku: 32 1240 4748 1111 0010 8439 2209

Newsletter