Formy wysyłki:
  1. Przesyłka pocztowa

Czas dostarczenia paczki przez Pocztę Polską to 2-4 dni roboczych. Doręczyciel przynosi przesyłkę pod wskazany adres w godzinach od 8-20, nie ma możliwości wyboru godziny dostarczenia. Przesyłka jest wydawana przez doręczyciela osobie, do której zaadresowana jest przesyłka, a w razie jej nieobecności osobom zameldowanym lub przebywającym pod adresem podanym jako adres wysyłki. Nie ma możliwości zastrzeżenia odbioru przesyłki przez konkretną osobę.    W przypadku gdy mieszkanie jest zamknięte pozostawia awizo i zamawianą bieliznę można odebrać na poczcie w ciągu 14 dni. 

Jeśli paczka jest adresowana na firmę, to pomimo podania imienia i nazwiska na liście przewozowym, doręczyciel pozostawi przesyłkę w miejscu odbioru korespondencji, np. sekretariacie, recepcji, magazynie.

Jeżeli w ciągu 7 dni paczka nie zostanie dostarczona i nie otrzymają Państwo awizo prosimy o kontakt z Urzędem Pocztowym. A jeżeli nie ma dla Państwa przesyłki w najbliższym w Urzędzie Pocztowym należy skontaktować się z nami pod adresem [email protected] .

Koszt dostawy: 13,00 zł  płatność  przelewem 17,00zł  za  pobraniem. Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 299,00 zł.


2. Przesyłka kurierska

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera DPD od 1 do 2 dni. Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach 8-18 (w zależności od lokalizacji adresata). Nie gwarantuje się dostawy przesyłki w konkretnym przedziale godzinowym. Celem ustalenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy kurierskiej. 

W przypadku przesyłki opłaconej z góry i nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie nieodpłatne doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki. W przypadku przesyłki za pobraniem i w sytuacji nieobecności adresata przesyłka traktowana jest jako zwrot, nie ma możliwości zamówienia drugiego nieodpłatnego doręczenia.

Firma kurierska DPD umożliwia płatność przy odbiorze nie tylko gotówką ale również kartą płatniczą!

Koszt dostawy: 16,00 zł  płatność przelewem  19,50zł  za pobraniem. Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 299,00 zł.

3. Przesyłka Paczkomatem InPost.

Wysyłka za granicę realizowana jest po indywidualnej wycenie kosztów przesyłki.

Newsletter